Back to Top
 

Gotowe zestawy  – zrób to sam


TERAZ TO MOŻLIWE !!!

Widząc spore zainteresowanie montażem naszych systemów, uruchomiliśmy linię produktów do samodzielnej zabudowy w istniejących pomieszczeniach lub kontenerach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów maszynowych do samodzielnej zabudowy w pomieszczeniu/miejscu przygotowanym przez inwestora.

Jest to świetny sposób na obniżenie wysokich kosztów inwestycji w tradycyjną gotową komorę wolnostojącą.  Klient przygotowuje komorę/ pomieszczenie we własnym zakresie a my dostarczamy gotowe wyposażenie w różnych opcjach maszynowych.

W ofercie znajdą Państwa trzy warianty: zestaw BASIC, zestaw MEDIUM, zestaw PREMIUM

Oczywiście urządzenia dobieramy po konsultacjach i ustaleniu jaka będzie wielkości pomieszczenia, jakie są możliwości zabudowy maszynowni, oraz tego co będzie oczyszczane w komorze, m.in. wielkość elementów, zabudowa torowiska pod wózek, możliwości załadunku detali, obłożenie godzinowe komory.

Nasze zestawy są bardzo proste w zabudowie i montażu, dostarczamy pełną dokumentację wykonawczą do  przygotowania pomieszczenia/modernizacji.

Uniwersalność systemów pozwala na montaż w nietypowych lokalizacjach, gdzie zabudowa tradycyjnej komory jest wręcz niemożliwa.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas całego procesu realizacji inwestycji. Możemy także wykonać dowolny etap, czyli wykonanie instalacji oświetleniowej, gumowanie komory, projekt, montaż i wykonanie np. torowiska lub przygotowanie kontenera morskiego pod modernizację na komorę śrutowniczą przewoźną.

W naszych maszynowniach pracują kompresory marki WALTER.

 

Ze względu na bardzo wiele możliwości konfiguracji i rozbudowy naszych urządzeń przedstawiamy wybrane trzy konfiguracje w przypadku większych komór,  przygotujemy ofertę pod konkretne potrzeby.

Od czego zaczynamy ?

Zestawy składają się z dwóch zasadniczych urządzeń:

a) układ zapewniający transport i oczyszczanie ścierniwa + standardowo w każdym układzie bez względu na wielkość pomieszczenia i rozwiązania ( hełm piaskarza + BHP + piaskarka 200L 100L lub 40L)

b) system oczyszczania powietrza w komorze.

c) Układ zapewniający obieg ścierniwa najczęściej jest taki sam jak w przypadku opisanego już wcześniej systemu półautomatycznego. Kolektory lub kolektory dobieramy odpowiednio pod wielkość pomieszczenia i rodzaj prowadzonej obróbki. Proponujemy wstępne rozwiązanie i wspólnie z inwestorem ustalamy wszelkie szczegóły czy też sugerowane zmiany.

d) Urządzenie filtrujące dobieramy zawsze indywidualnie, prosząc o podanie dokładnych wymiarów pomieszczenia oraz rodzaju obróbki jaka będzie wykonywana w komorze (rodzaj ścierniwa, jakie materiały poddajemy obróbce itp.

Mając przeanalizowane wstępne warunki zabudowy oraz pracy urządzeń, możemy zaproponować gotowy zestaw.

Oczywiście nasza współpraca nie kończy się na dostarczeniu urządzeń, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji w czasie montażu i na bieżąco konsultujemy prace. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracach śrutowniczych. nasi klienci mogą liczyć na wsparcie merytoryczne przez cały okres eksploatacji naszych urządzeń

Ze względu na wiele możliwości konfiguracji, kontenery wyceniamy indywidualnie. Wycenę zawsze poprzedza dokładna analiza warunków technicznych inwestora tak aby oferta była idealnie dopasowana do Państwa potrzeb.

 

 
 
 
 

Galeria