Back to Top
 

Gotowe zestawy  – zrób to sam


TAK TO MOŻLIWE !!! Widząc spore zainteresowanie montażem naszych systemów we własnym zakresie, uruchomiliśmy linię produktów do samodzielnej zabudowy w istniejących pomieszczeniach lub kontenerach.

Od czego zaczynamy ?

Zestawy składają się z dwóch zasadniczych urządzeń:

a) układ zapewniający transport i oczyszczanie ścierniwa + standardowo w każdym układzie bez względu na wielkość pomieszczenia i rozwiązania ( hełm piaskarza + BHP + piaskarka 200L 100L lub 40L)

b) system oczyszczania powietrza w komorze.

c) Układ zapewniający obieg ścierniwa najczęściej jest taki sam jak w przypadku opisanego już wcześniej systemu półautomatycznego. Kolektory lub kolektory dobieramy odpowiednio pod wielkość pomieszczenia i rodzaj prowadzonej obróbki. Proponujemy wstępne rozwiązanie i wspólnie z inwestorem ustalamy wszelkie szczegóły czy też sugerowane zmiany.

d) Urządzenie filtrujące dobieramy zawsze indywidualnie, prosząc o podanie dokładnych wymiarów pomieszczenia oraz rodzaju obróbki jaka będzie wykonywana w komorze (rodzaj ścierniwa, jakie materiały poddajemy obróbce itp.

Mając przeanalizowane wstępne warunki zabudowy oraz pracy urządzeń, możemy zaproponować gotowy zestaw.

Oczywiście nasza współpraca nie kończy się na dostarczeniu urządzeń, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji w czasie montażu i na bieżąco konsultujemy prace. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracach śrutowniczych. nasi klienci mogą liczyć na wsparcie merytoryczne przez cały okres eksploatacji naszych urządzeń

Ze względu na wiele możliwości konfiguracji, kontenery wyceniamy indywidualnie. Wycenę zawsze poprzedza dokładna analiza warunków technicznych inwestora tak aby oferta była idealnie dopasowana do Państwa potrzeb.

 
 
 
 

Galeria