Back to Top

O NAS

Zajmujemy się dostawą kompleksowych rozwiązań z zakresu obróbki strumieniowo ściernej oraz filtrowentylacji. Jesteśmy producentem i dystrybutorem szerokiej gamy maszyn i urządzeń stosowanych w procesach piaskowania, śrutowania, szkiełkowania czy sodowania jak i odpylania stanowisk roboczych, pomieszczeń itp. Oferujemy w pełni niezależne komory śrutownicze kontenerowe, które wykonujemy w różnych konfiguracjach oraz opcjach wyposażenia. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu zdobywane w różnych gałęziach przemysłu daje gwarancję idealnego dopasowania oferowanych rozwiązań zgodnie z wymogami inwestora. W naszej ofercie posiasiadamy gotowe zestawy do modernizacji istniejących pomieszczeń na w pełni funkcjonalne komory śrutownicze z zamkniętym obiegiem ścierniwa oraz systemem odpylania.

OFERTA

Misja firmy

Łączenie posiadanego doświadczenia naszych ekspertów z dostępnymi, nowymi możliwościami technologicznymi dla dobra klientów – taka misja przyświeca firmie ATECH.

Technologią CNC zajmujemy się od ponad 10 lat. Każdorazowo odpowiadamy na oczekiwania rynku, a także na potrzeby naszych klientów – m.in. poprzez dostarczanie dedykowanych narzędzi dla konkretnych projektów. Jesteśmy przy tym firmą stale rozwijającą się, stawiającą na nowoczesne rozwiązania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, posiadanej wiedzy, a także nowoczesnym technologiom, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty dla naszych klientów. Nie boimy się wyzwań, staramy się zawsze o krok wyprzedzać konkurencję.

.

Wizja firmy

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą produkcyjno – handlową. Wspieramy naszych klientów, partnerów w podnoszeniu ich efektywności oraz produktywności. Dostarczamy nowoczesne technologie i narzędzia. Współpracujemy z partnerami, którzy wspierają nas swoją wiedzą, a także potencjałem.

Poprzez nasze doświadczenie, wiedzę, posiadane produkty oraz usługi, dostarczamy naszym klientom rozwiązania, które przynoszą im oczekiwane korzyści biznesowe. Konsekwentnie inwestujemy w wiedzę i rozwój, koncentrując się przy tym na obszarach naszych kluczowych kompetencji. Dzięki stałemu rozwojowi oraz wytrwałej pracy, zdobywamy coraz większą pozycję na rynku.

 

Dlaczego nasze komory ?

Główną cechą oferowanych przez nas zestawów jest ich pełna mobilność przy zachowaniu parametrów technicznych kabin stacjonarnych oraz atrakcyjna cena. To duża zaleta w przypadkach prac okresowych lub w sytuacji gdzie często zmieniamy układ produkcyjny na hali, lub nie chcemy ponosić wysokich kosztów relokacji w razie nagłej konieczności zmiany miejsca prowadzenia działalności. Zestawy produkujemy w wielu konfiguracjach od kontenerów 6m ze zintegrowaną maszynownią do 12m metrowych z osobnymi sprężarkowniami także zamontowanymi w niezależnych kontenerach firmy WALTER. Jest to także świetne rozwiązanie gdy wykonujemy usługi w terenie. Produkujemy także wersje z maszynownią usytuowaną poza kontenerem. Dzięki temu możemy przeznaczyć całą pow. kontenera pod śrutowanie. Urządzenia wspomagające pracę stoją obok kontenera a ich podłączenie jest b. proste. To kolejna zaleta w sytuacji gdzie mamy ograniczoną przestrzeń na rozmieszczenie urządzeń.

iconTechnologia

 

iconBezpieczeństwo

 

iconJakość

iconMobilność