Back to Top

Aktualności

Co u nas słychać ? W tej części znajdziesz aktualne informacje na temat firmy ATECH.


Drodzy Klienci,

Pragniemy Państwa poinformować, że pomimo obecnej wyjątkowej sytuacji związanej z wirusem COVID-19, podejmujemy wszelkie niezbędne środki aby utrzymać płynność naszej obsługi oraz terminy dostaw dla naszych klientów. Jak dotąd nasze magazyny centralne we Włoszech i na Węgrzech umożliwiły reagowanie na restrykcje dotyczące handlu, a także dokonywanie natychmiastowych zmian i niezbędnych korekt.

Niestety, wzrastająca liczba kontroli granicznych w całej Europie, a także zamknięcie granic z sąsiadującymi krajami ma wpływ także na tereny naszych działań i obsługi. Spodziewamy się opóźnień w zaopatrzeniu i dostawach, wobec czego na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie zagwarantować dokładnych wyznaczonych dat dostaw wg ofert, które przygotowujemy dla Państwa.

Uprzejmie prosimy o cierpliwość w przypadku gdy towary nie dotrą na czas. Obecna sytuacja stawia przed nami wiele wyzwań i robimy wszystko co w naszej mocy aby przystosować się do tych trudnych warunków.  

Ponadto, musieliśmy także zwiększyć ochronę naszych pracowników, kierując ich do pracy w trybie home office aby jak najlepiej przeciwdziałać dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19.

Chcielibyśmy również prosić o wyrozumiałość w kwestii dotyczącej komunikacji z naszymi pracownikami. Staramy się zoptymalizować wszystkie nasze procesy w najlepszy możliwy sposób aby sprostać obecnym warunkom.